Warsztaty językowe

Informujemy, że w tym roku cykliczne warsztaty z nauczycielami amerykańskimi z Fort Wayne, Indiana, USA nie odbędą się z powodu sytuacji epidemiologicznej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w przyszłym roku.

WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKOWE W JAGIELLONCE

W dniach 24 czerwca – 5 lipca 2019 roku w Płocku już po raz osiemnasty odbywały się wakacyjne warsztaty języka angielskiego. Prowadzącymi były doświadczone amerykańskie nauczycielki – Maureen Reidenbach, Joanne Cearbaugh i Marlynn Hammond – wszystkie trzy panie pochodzą z Fort Wayne w stanie Indiana – amerykańskiego miasta partnerskiego Płocka. Warsztaty odbywały się w Jagiellonce, a głównym organizatorem był Urząd Miasta Płocka. Odbiorcą warsztatów byli płoccy uczniowie. Zajęcia podzielone były na kategorie wiekowe: 7-9, 10-12, 13-15 oraz 16-18. W tym roku warsztaty cieszyły się rekordową popularnością – zapisało się ponad 320 uczestników.

XVIII WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Z NAUCZYCIELAMI Z FORT WAYNE
od poniedziałku 24 czerwca do piątku 5 lipca 2019 roku.

Regulamin i oferta

 

XVIII WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Z NAUCZYCIELAMI Z FORT WAYNE
od poniedziałku 24 czerwca do piątku 5 lipca 2019 roku.

W bieżącym roku odbędzie się już 18-ta edycja Wakacyjnych Warsztatach Języka Angielskiego.

Podobnie jak przed rokiem, będą trwać tylko dwa tygodnie. W tym roku przyjeżdżają do Płocka trzy profesjonalne nauczycielki –

Maureen Reidenbach (szkoła podstawowa i średnia)
Joanne Cearbaugh (szkoła podstawowa)
Marlynn Hammond (gimnazjum i szkoła średnia)

więcej informacji...

 

XVII WAKACYJNE WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 Z NAUCZYCIELAMI AMERYKAŃSKIMI 

Podsumowanie

Zakończyły się XVII wakacyjne warsztaty języka angielskiego, które trwały 2 tygodnie, od 25 czerwca do 6 lipca 2018 roku.  Warsztaty są cyklicznym projektem w ramach współpracy pomiędzy Płockiem i partnerskim miastem Fort Wayne w Indianie, USA. W bieżącym roku odbyły się po raz siedemnasty i przyciągnęły rekordową liczbę uczestników, prawie 250 uczniów.  Zasadniczym celem tego projektu jest umożliwić młodym mieszkańcom Płocka doskonalenie odmiany amerykańskiej języka angielskiego i poznawanie elementów kultury amerykańskiej.  Tegoroczne warsztaty prowadziły trzy panie: Maureen Reidenbach, Joann Piatt i Tina Fick. Wszystkie trzy są profesjonalnie przygotowanymi nauczycielkami z dużym doświadczeniem zawodowym, uczącymi na co dzień w szkołach Fort Wayne. Formuła warsztatów pozostaje niezmienna od lat: każdy kurs trwa tylko jeden tydzień, po półtorej godziny codziennie. Każdy kurs jest doskonałą ilustracją żywego języka, jakim mówią Amerykanie na co dzień.