Wydarzenia

Drodzy Absolwenci, nasze spotkanie ma charakter historyczny. Z jednej strony dlatego, że spotykamy się tu, w takim gronie, po raz ostatni,
z drugiej – ponieważ temu spotkaniu towarzyszy świadomość, że lata spędzone w naszym liceum, to już historia, a jednocześnie początek nowego etapu w Waszym życiu…. 

Życzę Wam, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Pamiętajcie: już na zawsze dołączyliście do grona Jagiellończyków i bądźcie Naszą wizytówką w szerokim świecie. 

Z ogromnym wzruszeniem mówię zatem żegnajcie, licząc, że zachowacie Szkołę na długo w Waszych sercach i sprawdzą się słowa poety "Powracam w mury prześwietnej ALMA MATER.." 

Nagrodzeni Absolwenci

Złoty Medal „Cum eximia laude” – Michał Wyrębkowski, klasa 3H IB DP, średnia ocen końcowych 5,60;

Srebrny Medal „Cum eximia laude” – Martyna Stawicka, klasa 3H IB DP, średnia ocen końcowych 5,50;

Srebrny Medal „Cum eximia laude” – Tomasz Góraj, klasa 3G, średnia ocen końcowych 5,50;

Brązowy Medal „Cum eximia laude” – Julia Oliszewska,  klasa 3A, średnia ocen końcowych 5,42;

 

Szkołę z wyróżnieniem ukończyli następujący Uczniowie:

1.       

Maja Białaszek

3 H

5,40

2.       

Katarzyna Kamińska

3 H

5,33

3.       

Aleksandra Kowalska

3 H

5,27

4.       

Julia Jasińska

3 H

5,20

5.       

Michał Kamiński

3 H

5,19

6.       

Natalia Wiśniewska

3 F

5,18

7.       

Zuzanna Bauman

3 H

5,13

8.

Maja Sokołowska

3 F

5,12

9.

Małgorzata Mikołajczewska

3 F

5,12

10.

Wiktoria Bąkiewicz

3 A

5,05

11.

Nikodem Piecka

3 G

5,00

12.

Olga Jaros

3 D

5,00

13.

Julia Skorłutowska

3 G

4,89

14.

Izabela Markiewicz

3 B

4,88

15.

Zuzanna Dobaczewska

3 H

4,88

16.

Patrycja Kłys

3 A

4,84

17.

Natalia Markowska

3 F

4,82

18.

Anna Kamola

3 H

4,87

19.

Zuzanna Łukaszewska

3 H

4,81

20.

Anna Paćkowska

3 H

4,80

21.

Kinga Malec

3 F

4,76

22.

Klaudia Malec

3 F

4,76

23.

Klaudia Masłowska

3 F

4,76

Nagrody sportowe otrzymali następujący Uczniowie:

  1. Kacper Lemanowicz – 3a
  2. Agnieszka Potrzebska – 3a
  3. Wiktoria Rutkowska – 3a
  4. Mateusz Dobieński - 3b
  5. Wiktor Igielski – 3b
  6. Oskar Kosmowski – 3b
  7. Krystian Niklas – 3b
  8. Kacper Szczawiński – 3b
  9. Agata Fabiszewska – 3d
  10. Laura Gronkiewicz – 3d
  11. Oliwia Strzałkowska – 3d
  12. Alicja Szpejna – 3d
  13. Aleksander Tollik – 3d
  14. Dorota Grzelak – 3f
  15. Klaudia Masłowska – 3f
  16. Oskar Niedzielski – 3f
  17. Maja Sokołowska – 3f
  18. Natalia Wiśniewska- 3f
  19. Oliwia Wolińska – 3f
  20. Przemysław Antoszek – 3g
  21. Marcin Ciećwierz – 3g
  22. Marceli Krupa – 3g
  23. Aleksandra Kowalska – 3h

Nagrody za działalność w samorządzie otrzymali następujący Uczniowie:

  1. .Natalia Białczak – 3b
  2. Izabela Markiewicz – 3b
  3. Marcin Junkiert – 3g
  4. Natalia Kowalczyk – 3g
  5. Agata Wiśniewska – 3h
  6. Agnieszka Potrzebska – 3a
  7. Jakub Gil - 3g 

Nagrody specjalne otrzymali następujący Uczniowie:

  1. Małgorzata Mikołajczewska – 3F za 100% frekwencji (za 3 lata nauki)
  2. Zuzanna Dobaczewska – 3H za działalność artystyczną
  3. Michał Wyrębkowski za wybitne osiągnięcia w nauce
  4. Zuzanna Bauman za promowanie i organizowanie akcji charytatywnych wśród społeczności szkolnej
  5. Katarzyna Kamińska, Aleksandra Kowalska i Michał Wyrębkowski z klasy 3H za organizację PlocMUN
  6. Anna Paćkowska i Michał Kamiński z klasy 3H za osiągnięcia z fizyki 

Dyplomy pamiątkowe Wspaniałych Jagiellończyków 2021 otrzymali: 

  1. Michał Wyrębkowski
  2. Zuzanna Bauman
  3. Jakub Gil
  4. Laura Gronkiewicz