Okres świąteczny to czas składania życzeń, mówienia ciepłych słów, wykonywania dodających otuchy gestów.  To okres, w którym intensywniej pomaga się innym – najbardziej potrzebującym.

W tym właśnie celu zainicjowana została w Jagiellonce – Świąteczna Akcja Pomocy.

Cała społeczność naszej szkoły – nauczyciele, uczniowie i ich rodzice - włączyli się w aktywną pomoc bożonarodzeniową dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie oraz personelu medycznego.

Dzięki szczodrości darczyńców mogliśmy przekazać potrzebującym różnego rodzaju artykuły spożywcze, higieniczne i  kosmetyczne. Pojawiły się również gry i zabawy planszowe, a także elementy wyposażenia multimedialnego.

Mamy nadzieję, że Świąteczna Akcja Pomocy pozwoli wszystkim – obdarowanym i darującym - na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia w radosnej atmosferze .

Dziękujemy.

Życzymy Radosnych Świąt i Spokojnego Nowego Roku.

Szkolne Koło Wolontariatu smile