Wydarzenia

11 listopada 2020 r. odbyła się premiera teledysku do nagranej wcześniej przez uczniów naszej szkoły piosenki.

Przypomnijmy, "Our Jagiellonka" to  przebój uczniów Jagiellonki, który został zaprezentowany podczas  Drzwi Otwartych  - 4 czerwca 2020 r.

Utwór był ścieżką dźwiękową do filmu pt: "Spacer po Jadze", zrealizowanego  przez samorząd uczniowski na potrzeby  Drzwi Otwartych, ale wciąż czekał na właściwy wideoklip. Po wielu staraniach i dwóch dniach zdjęciowych powstał wyczekany teledysk, którego premiery doczekaliśmy się właśnie 11 listopada 2020r.

 

Specjalne i ogromne PODZIĘKOWANIA dla autorki pomysłu Julii Lisieckiej, ubiegłorocznej absolwentki naszej szkoły, jak również dla realizatora clipu Mateusza Kwiatkowskiego także absolwenta LWJ oraz wszystkich naszych wspaniałych uczniów i nauczycieli  zaangażowanych w realizację tego przedsięwzięcia.

Film jest dostępny na Instagramie, Facebooku oraz  kanale YouTube Jagiellonki!

https://youtu.be/YYex23qZMQo