Wydarzenia

W dniach 27-31 maja 2019 roku w naszej szkole gościła grupa amerykańskich studentów, głównie z Messiah College z Pensylwanii.

Studenci przez tydzień odbywali praktyki studenckie, prowadząc zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego dla naszych uczniów. Jagiellończycy mogli poznać wiele ciekawostek na temat geografii, historii, kultury i życia codziennego mieszkańców Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz opowiedzieć naszym gościom o życiu współczesnych Polaków.

Gabby, Maura, Gloria, Elissa, Lynsey, Leiby, Leah, Katerina, Jordan, Maddie, Abigail, Katie i Keilah dziękujemy Wam za inspirujące spotkania i możliwość poznania ciekawych ludzi.

Dziękujemy także opiekunom grupy, Państwu Sandy oraz Davidovi Hartfieldom oraz Panu Tomaszowi Zgorzelskiemu i Panu Jackowi Konickiemu za umożliwienie przeprowadzenia warsztatów w naszej szkole.