Ogłoszenia i komunikaty

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku zaprasza na spotkanie informacyjne online dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej pre-IB DP, przygotowującej do podjęcia nauki w Programie Dyplomowym Matury Międzynarodowej.

Spotkanie  odbędzie się w najbliższy czwartek – 11 marca 2021 roku - o  godz. 17.00 w aplikacji SKYPE.

Link do spotkania https://join.skype.com/auWaU7eUajvt

Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć o możliwości podjęcia nauki w klasie dwujęzycznej oraz o wymaganiach związanych z kształceniem w prestiżowym i ambitnym projekcie edukacyjnym, jakim jest Program Dyplomowy Matury Międzynarodowej. Jagiellonka jest jedną z czterech publicznych szkół na Mazowszu, posiadających akredytację do prowadzenia programu Matury Międzynarodowej (obok warszawskich szkół – Liceum Kopernika, Batorego i  Prusa).

Szkoła prowadzi program IB od pięciu lat. Dotychczas wszyscy uczniowie z sukcesem zdali międzynarodowy egzamin i obecnie studiują na prestiżowych uczelniach w Polsce (Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa) i zagranicą (głównie w Wielkiej Brytanii).