Ogłoszenia i komunikaty

KLUB MYŚLI POLSKIEJ W LO IM. WŁ. JAGIEŁŁY

ZAPRASZA NA 122 SPOTKANIE Z CYKLU

"GŁOŚNE CZYTANIE NOCĄ"

W DNIU 10 CZERWCA (CZWARTEK) O GODZ. 19.00 

W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY  PRZY UL. TUMSKIEJ 9A.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji sprawdzian kompetencji językowych do klasy dwujęzycznej pre-IB DP odbędzie się w poniedziałek 7 czerwca 2021 roku o godz. 15.00. Uczniowie, dla których klasa 1G w naszej szkole jest klasą pierwszego wyboru, będą pisali egzamin w salach 31, 32, 33 i 34 w zabytkowym skrzydle szkoły, pozostali uczniowie (drugi i kolejne wybory) – w auli szkolnej.

Sprawdzian kompetencji językowych trwa 60 minut i składa się z pięciu zadań (dwa zadania sprawdzające rozumienie tekstu czytanego i trzy zadania leksykalno-gramatyczne: zadanie wielokrotnego wyboru, transformacje zdań oraz ćwiczenie słowotwórcze)

Zapraszamy na spotkania online 29 kwietnia 2021 roku w programie Skype, w których  można wziąć udział korzystając z poniższych linków.

Prezentacja każdej klasy odbędzie się trzykrotnie: o godz. 17.00, 17.30 i  18.00. 

INFORMATOR 2021/2022

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku zaprasza na spotkanie informacyjne online dla rodziców kandydatów do klasy dwujęzycznej pre-IB DP, przygotowującej do podjęcia nauki w Programie Dyplomowym Matury Międzynarodowej.

W sercu gra Ci WOŚP? Pokaż to, nie wychodząc z domu. Zobacz, w jaki sposób możesz być z nami sercem! Wrzuć pieniądze do eSkarbonki płockiego Sztabu #347:

eskarbonka.wosp.org.pl

Możesz przesłać wybraną kwotę i wpisać swoje imię. W tle podświetlają się pomarańczowe serduszka, które zostały już “zajęte” przez wpłacających. Szare serca są wolne, to oznacza, że w którymś z nich pojawi się Twoje imię i wpłacona kwota. Oczywiście, jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz wesprzeć nas anonimowo.

Z głębokim bólem i żalem informujemy, że wczoraj odszedł nasz Uczeń i Przyjaciel, Mikołaj Staniewski. Mikołaj był z nami blisko pięć lat, najpierw jako uczeń Gimnazjum, a potem Liceum. Uczęszczał do klasy 2GG IB DP. Był wybitny – zdobył tytuł laureata w czterech konkursach przedmiotowych.

Od piątku 20.11. od godz. 19.00 do niedzieli do godz. 24.00

Teatr Dramatyczny w Płocku udostępnia bezpłatnie na swojej stronie internetowej

spektakl pt. Rodzina" według sztuki Antoniego Słonimskiego.

Bardzo serdecznie zapraszamy na ten spektakl uczniów, nauczycieli i rodziców uczniów.